Vložit inzerát

ADMINISTRATIVA V BANCE: schvalování předmětů financování

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v administrativě, jeste pečlivý/á a máte smysl pro detail? Chtěli byste získat stabilní zaměstnání v jedné z největších českých bank? Pak nám pošlete svůj životopis!

Poziice je vhodná i pro absolventy!

Vaším úkolem bude:
- Po zaučení a na základě interně definovaných postupů provádět kontroly, zda je možné poskytnout financování
- Z výstupů zrealizovaných kontrol pak identifikovat rizika spojená s klienty a financováním, upozorňovat na tato rizika
- Kontrola správnosti zadaných dat a veřejných zdrojů
- Poskytovat podporu a potřebnou součinnost kolegům v týmu, aby tým jako celek mohl poskytovat vynikající služby interním i externím klientům

Nástup: ihned
Lokalita: Praha
Mzda: 35 000 Kč
Pracovní doba: 40 hodin týdně
Docházka: 9:00 - 15:00 nutné, zbytek flexibilní

Požadavky

- Minimálně SŠ ideálně ekonomického směru – vhodné i pro absolventa
- Pečlivost, schopnost dívat se na věci jak z nadhledu, tak i v potřebném detailu
- Schopnost vyhodnocovat informace, shrnovat do smysluplných závěrů a ty komunikovat kolegům
- Týmového hráče s velkou mírou samostatnosti
- Velmi dobrou úroveň znalosti práce na PC (MS Office - Excel)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek