Vložit inzerát

Nákupčí - Plzeň| až 50 000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenost z nákupního oddělení výrobní společnosti?

Přijmeme do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Nákupčí.

Potřebuješ:
1) zkušenost s nákupem výrobního materiálu
2) komunikativní znalost angličtiny

Hlavní úkoly jsou:
- nakupování materiálu pro výrobu
- správa přidělených komodit a kontrola skladových zásob
- jednání s dodavateli
- občasně možnost vyhledávání nových dodavatelů (pouze vyjímečně)

Jelikož sídlíme přímo v Plzni, tak do práce můžeš jezdit i veřejnou dopravou a umožníme Ti práci s flexibilní pracovní dobou a možností home office.

Každoročně také svým zaměstnancům navyšujeme mzdy!

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Anglický jazyk na úrovni B2 - schopnost komunikace ústní i písemnou formou
- Praxe na pozici Nákupčí, z výrobní společnosti
- MS Office - znalost práce zejména v Excelu
- Ochota učit se nové věci, samostatnost, pečlivost

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek