Vložit inzerát

MANAŽER KVALITY | LIBERECKÝ KRAJ | AŽ 130 000 KČ

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený manažer, který má za sebou bohatou praxi v oblasti kvality, vedení oddělení i týmu lidí? Znáte dobře nástroje a normy používané v automotive?

Aktuálně hledáme pro rostoucí nadnárodní společnost MANAŽERA KVALITY, který je procesně zaměřený, lidsky orientovaný a má rád výzvy.

Na dané pozici bude Vaší náplní práce:
- Řízení oddělení kvality – 15 podřízených
- Stanovování cílů oddělení, jejich dosažení, řízení průběhu
- Zlepšování a zvyšování efektivity systému jakosti
- Zodpovědnost za vzorkování a změny se zákazníky – PPAP
- Řízení procesů zákaznické i dodavatelské kvality, řešení reklamací
- Organizace interních a zákaznických auditů
- Spolupráce na projektech, vyhodnocování výsledků kvality
- Reporting

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Min. 3 roky praxe v kvalitě na vedoucí pozici
- Znalost automotive norem, nástrojů a metod řízení jakosti (IATF 16949, FMEA, PPAP, APQP, SPC, 8D, atd.)
- AJ na úrovni B2 - denní komunikace

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 90000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek