Vložit inzerát

IT ANALYTIK - JUNIOR | ANGLIČTINA C1 | HERNÍ SVĚT ?

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

✅ Právě jsi dokončil studium v oboru IT a chceš získat práci v mezinárodní společnosti?
✅ Domluvíš se bez problémů anglicky, jsi komunikativní a proaktivní?
✅ Jsi časově flexibilní, nevadí Ti práce na směny a chceš si vydělat opravdu pěkné peníze?

POKUD JSI ODPOVĚDĚL ANO A JSI K TOMU VŠEMU FANOUŠKEM HER NA PC NEBO KONZOLÍCH, BUDEME SI ROZUMĚT!

Náplň Tvé práce bude:
- monitoring herních serverů
- řešení incidentů, jednoduchý troubleshooting
- komunikace napříč týmem
- komunikace s klienty a vendory
- administrativa, support case

Někdy je to u nás náročný, ale kdo se bojí, nesmí do lesa. Chceme k sobě parťáka, co nám pomůže s rychlým řešením incidentů, aby naše hry frčely v top kvalitě tak, jak si každý gamer zaslouží.

NEVÁHEJ A POŠLI NÁM SVÉ CV V AJ A MY SE TI OZVEME!

Požadavky

- plynulá komunikace v angličtině na úrovni ideálně C1
- ochota pracovat na směny
- velmi komunikativní a proaktivní osobnost
- zkušenost s řešením incidentů velkou výhodou
- gamer, abys k nám zapadl :-) (opět jen výhodou)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek