Vložit inzerát

HR GENERALIST | international company

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do úspěšné mezinárodní společnosti hledáme HR Generalistu/ku, který/á zastřeší HR agendu našeho závodu.

Pokud se bez problémů domluvíte anglicky a máte zkušenost na podobné pozici jako je tato, určitě se přihlaste na tento inzerát!
A to ideálně hned teď, protože toto horké zboží tu dlouho nebude!

Náplň práce:
- zajištění kompletní HR agendy pro náš závod
- denní komunikace a spolupráce s globálním HR týmem
- řízení náborového procesu od onboardingu po offboarding
- správa mezd, benefitů a bonusů
- kontrola docházky
- talent development a vzdělávání pracovníků
- reporting, kontrola a nastavování HR KPI, performance management
- příprava a realizace HR budgetu
- kontrola pracovně-právní legislativy a její implementace
- HR administrativa

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání (v HR oblasti výhodou)
- velmi dobrou znalost pracovně-právní legislativy
- zkušenost na podobné pozici nutností
- výborná AJ
- samostanost, proaktivita, empatie, organizační schopnosti a pozitivní naladění
- skvělá komunikace a vyjadřování

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek