Vložit inzerát

MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ S PŘESAHEM DO HR

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s mzdovým účetnictvím a jste zvyklý/á komunikovat se zaměstnanci na denní bázi? Pak Vám tahle příležitost nesmí uniknout!

Do zavedeného týmu hledáme účetní, který/á bude mít na starosti:
-komplexní vedení personální/mzdové agendy
-zpracování podkladů pro DPN, MD/RD, exekuce
-přihlašování/odhlašování zaměstnanců na ZP a OSSZ
-komunikaci s orgány státní správy
-roční zúčtování daně (přípravu i realizaci)
-vystavování dokumentů (ZL, ELDP, ...)
-reporty vedení

Láká vás tato výzva? Zašlete mi svůj životopis!

Požadavky

-SŠ vzdělání s maturitou (ideálně ekonomicky zaměřené)
-min. 2 roky praxe na obdobné pozici, popř. dobrá znalost mzdové i personální problematiky a související legislativy
-uživatelská znalost MS Office
-základní znalost anglického jazyka pro občasnou emailovou komunikaci (úroveň A2)
-odpovědnost, důslednost, komunikativnost

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek