Vložit inzerát

SAP KONZULTANT HR | až 120 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste vášnivým dobrodruhem digitálního světa SAP?
Umíte se v něm nejen orientovat, ale také vynikáte ve své schopnosti komunikace v anglickém jazyce?
Jste-li hledačem výzev a toužíte po mezinárodním, dynamickém prostředí, pak jste přesně tím, koho hledáme pro naši pozici SAP Consultant!

Ve své roli v mezinárodní konzultační společnosti budete mít možnost:

Vytvářet procesní analýzy, funkční specifikace a konkurenceschopné nabídky.

Převzít zodpovědnost za svůj díl v rámci implementačních projektů.

Poskytovat podporu uživatelům v oblasti SAP HR a rychle řešit vzniklé problémy.

Vytvářet technickou dokumentaci a uživatelské manuály.

Školit jak klíčové, tak koncové uživatele a pomáhat jim plně využít potenciál SAP.

Pokud jste připraveni rozvíjet své dovednosti v SAP a stát se součástí inovativního týmu, pak bychom rádi slyšeli od Vás!

Požadavky

Máte za sebou minimálně 3 roky praxe v SAP konzultaci se zaměřením na oblast HR.
Máte úspěšné zkušenosti s realizací implementačních projektů v SAP.
V komunikaci s našimi zahraničními zákazníky se pohybuje bez problémů, díky vaší komunikativní úrovni v angličtině.
Máte pečlivou znalost příslušné legislativy v oblasti HR.
Pokud navíc disponujete zkušenostmi z podpory SAP HR v rámci státní správy, jedná se o velkou výhodu.

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 90000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek