Vložit inzerát

FINANČNÍ KONTROLOR | FINANCIAL CONTROLLER

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Práce s čísly to je Vaše? Tabulky, reporty, prostě zvládnete mít finance pod kontrolou? Angličtina pro Vás není doslova cizí jazyk?

Paráda! Aktuálně totiž hledáme do menšího týmu kolegu nebo kolegyni na pozici FINANČNÍ KONTROLOR!

Co Vás na pozici čeká a nemine?

- Analýza finančních výsledků a identifikace odchylek od plánu.
- Příprava komplexních finančních reportů a příprava podkladů pro reporty
- Kalkulace standardních nákladů pro nové a revidované produkty.
- Aktivní účast na přípravě cenových nabídek
- Rozvoj a vylepšování reportingových nástrojů a systémů.
- Poskytování komentovaných výsledků a doporučení pro manažerské rozhodování.

Požadavky

- VŠ vzdělání (ekonomické výhodou)
- zkušenosti na obdobné pozici
- komunikativní úroveň AJ (mluvený i písemný projev)
- pokročilá znalost práce MS Office (především Excel)
- zkušenost s prací v SAP CO výhodou

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek