Vložit inzerát

TECHNIK PLC STROJŮ | PLZEŇ | 2 SMĚNY

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Vyznáš se v programování PLC? Robotika a senzorika pro tebe nejsou cizí pojmy? Dorozumíš se anglicky?

Hledáš novou pracovní výzvu? V tom případě my hledáme právě tebe!

Jako TECHNIK ÚDRŽBY PLC STROJŮ bude tvým úkolem:
* Udržovat a nastavovat průmyslové roboty a PLC systémy v rámci výrobního procesu
* Provádět plánované údržby a diagnostikovat problémy při poruchách
* Spolupracovat s týmem inženýrů a techniků, aby se zajistilo efektivní fungování zařízení a minimalizovaly se výrobní výpadky
* Spolupracovat na zavádění nových výrobních technologií

Požadavky

* SŠ se zaměřením na elektro či mechatroniku, strojírenství
* Znalost PLC programování, CNC, automatizace
* Znalost oblastí robotiky, senzoriky
* AJ na komunikativní úrovni
* ŘP. B

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek