Vložit inzerát

Projektový manažer | Stavebnictví | Praha

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš stavební vzdělání a praxi na pozici Projektového manažera? Nebojíš se mluvit v AJ? Rád by jsi našel stabilní firmu v Praze? Tak hledáme právě tebe na pozici

Projektový manažer ve Stavebnictví

Co tě čeká na téhle pozici?

- Budeš zastupovat klienta během celého procesu projektu a vše důležité s ním komunikovat
- Svěříme ti vedení stavebních projektů v průběhu přípravné, povolovací a realizační fáze
- Na starost dostaneš také dohled nad projektem z hlediska kvality, termínu a cen
- Budeš dohlížet na dodržování standardů a požadavků klienta v přípravě i během realizace
- Postaráš se o kontrolu jednotlivých stupňů projektové dokumentace a hledání vhodných technických a stavebně-architektonických řešení
- Budeš zodpovídat za přípravu, organizaci a vyhodnocování výběrových řízení
- Pravidelně budeš dohlížet na kvalitu prováděných stavebních prací a vedení kontrolních dnů stavby
- Povedeš projektový tým i externí dodavatele

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
- Komunikativní znalost AJ
- Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- Znalost MS Office a orientace v AutoCadu
- Řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 60000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek