Vložit inzerát

PLÁNOVAČ VÝROBY | PROSTĚJOV

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený plánovač výroby? Domluvíte se anglicky nebo německy? A máte zkušenost s prací v systému SAP?

Pak hledáme právě VÁS!

Do výrobní firmy v Prostějově hledáme PLÁNOVAČE VÝROBY!

Vaší náplní práce bude:
- tvorba a sledováním plnění výrobních plánů
- plánování a zajišťování materiálových vstupů do výroby
- vedení skladové evidence vstupního materiálu a vyrobených dílů
- optimalizací zásob s ohledem na produktivitu výroby
- zpracování evidence rozpracované výroby
- podílení se na plánování nových projektů sběrem dat a navazující analýzy pro potřeby vedení výroby

Požadavky

- dokončené SŠ vzdělání
- praxe v oboru alespoň 2 roky
- komunikativní úroveň AJ nebo NJ
- zkušenost s ERP systémem SAP VÝHODOU

Místo pracoviště

Prostějov

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek