Vložit inzerát

PRODUCT ENGINEER| OSTRAVA

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Láká tě prostředí mezinárodní společnosti? Máš zkušenosti s vývojem produktů? Máš praxi z výrobní společnosti nebo prostředí automotive? Zvládáš komunikovat v AJ?

Hledáme novou posilu na pozici PRODUCT ENGINEER!!!

Dej nám o sobě vědět!

Náplň práce:

* vedení strategického vývoje produktů
* práce na projektech mezinárodního rázu
* komunikace se zákazníky v AJ o technické stránce projektových návrhů
* poskytování podpory při sestavování prototypů a jich následné testování
* podílení se na designových změnách
* vedení projektu po technické stránce až po uvedení do výroby

Požadavky

* VŠ vzdělání technického směru
* min. 2 roky praxe ve vývoji produktů
* AJ na komunikativní úrovni B2
* zkušenosti z automotive nebo výrobní společnosti

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek