Vložit inzerát

HR controller se SAP

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi se systémem SAP v oblasti HR a v Excelu vás baví i kontingenční tabulky? Chcete začít pracovat pro stabilní, zavedenou společnost v Praze, která nabízí mimo přátelsjkého zázemí také mnoho výhod a benefitů?

Začněte ihned!

Na pozici HR CONTROLLER budete zajišťovat širokou škálu aktivit:

- zpracování HR reportů v SAP
- kalkulace mzdových a osobních nákladů a tvorba plánu nových nákladů
- příprava výkazů pro český statistický úřad
- analýza nákladů v průběhu roku
- správa docházkového systému pro mzdové účetní
- příprava hodnocení pracovního chování kvartálně a také zpracování individuálních cílů
- ad hoc statistiky a reporting managementu
- výpočet výše prémií
- tvorba plánu náboru
- komunikace s IT oddělením
- evidence a správa personálních dat
- správa docházkového systému
- příprava podkladu pro mzdové účetní

Požadavky

- zkušenost na obdobné pozici minimálně 3 roky
- znalost SAP nutností
- pokročilá práce v Excelu (bude testováno)
- příjemné vystupování, týmový duch
- orientace na detail
- samostatnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek