Specialista neustálého zlepšování procesů (ŠANCE PRO ABSOLVENTY)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Vidíš svoji budoucnost v oddělení, které se zabývá hledáním možností zlepšení výrobních procesů a zefektivnění výroby? Máš zájem se tímto směrem ubírat dál ve své kariéře?

Pokud navíc máš dokončené alespoň SŠ vzdělání a angličtinu na komunikativní úrovni. Pak jsi náš člověk!

Dostaneš příležitost stát se členem nadnárodní společnosti se sídlem v Americe.

Jedná se o velkou šanci začít kariéru po škole nebo posunout své dosavadní zkušenosi v oblasti aplikování LEAN metod.

Hlavní úkoly:
- Aplikování metod Lean v závodě a implementace principů 5S s cílem zefektivnit výrobu a zamezit plýtvání na jednotlivých odděleních
- Nastavování procesů výroby
- Zodpovědnost za optimalizaci procesů v rámci firmy
- Vedení Kaizen projektů

Požadavky

- min SŠ vzdělání
- Znalost metod LEAN (alespoň ze studií, nejlépe z praxe)
- Praxe na obdobné pracovní pozici velkou výhodou
- Komunikativní anglický jazyk
- MS Office

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek