Vložit inzerát

ASISTENT/KA + HR SPECIALISTA/KA

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví Tě administrativa, ale zároveň chceš zabřednout do světa personalistiky?

V tomto případě je tato pozice přímo pro Tebe!

Náplň práce je dvojí. Na jedná straně budeš k ruce našemu řediteli - organizace schůzek, zajišťování letenek, rezervací. Na straně druhé se staneš pomocníkem v personalistice. Pokud jsi člověk kreativní, dostaneš na starost například employer branding, pokud tíhneš spíše k administrativě, dostaneš jinou, více vyhovující agendu - je to vše na domluvě :).

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- zkušenosti na administrativní pozici
- AJ na výborné úrovni - slovem i písmem
- znalost francouzštiny výhodou
- velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
- pečlivost a preciznost
- schopnost prioritizace
- řidičská průkaz sk. B

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 30000 CZK do 33000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek