Vložit inzerát

Senior Java Developer

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Mezi hlavní odpovědnosti patří navrhování a implementace Java aplikací, vývoj a testování softwaru a řešení technických problémů, které vzniknou během implementace a aplikační podpory.
Vysoce kvalifikovaný programátor se zkušenostmi s tvorbou aplikací v Javě. Java Developer je mimo jiné zodpovědný za analýzu požadavků uživatelů a obchodních cílů, určování funkcí a funkcí aplikace a doporučování změn stávajících aplikací založených na Javě.

Náplň práce:
- Návrh a implementace aplikací založených na Javě
- Analýza požadavků uživatelů za účelem informování o návrhu aplikace
- Definování cílů a funkčnosti aplikace
- Sladění návrhu aplikace s obchodními cíli
- Vývoj, testování a podpora softwaru
- Ladění a řešení technických problémů, které se vyskytnou
- Vypracování podrobné projektové dokumentace
- Vývoj aplikací založených na mikroslužbách
- Zajištění neustálého profesního seberozvoje

Požadavky

- Titul z informatiky nebo příbuzného oboru
- Přispívání ve všech fázích životního cyklu vývoje
- Analytické myšlení a dobré dovednosti při řešení problémů
- Výborná písemná i ústní komunikace v angličtině
- Schopnost pracovat jako součást týmu
- Důraz na detail
- Poskytování vysoké dostupnosti a výkonu
- Psaní dobře navrženého, efektivního a testovatelného kódu
- Provádění analýzy softwaru, programování, testování a ladění
- Příprava a produkce verzí softwarových komponent
- Transformace požadavků do ustanovení
- Podporujte neustálé zlepšování
- Zkoumání alternativ a nových technologií
- Prezentace ke kontrole architektury

Měli by ste mít zkušenosti s:
- Aplikace založené na Java & Spring
- Zkušenosti s relačními databázemi (PostgreSQL, MS SQL, atd…)
- Pochopení systémů založených na frontě zpráv (Kafka, Redis, atd.)
- Pochopení Linuxu a virtualizačních systémů (Docker, Kubernetes, KVM atd...)
- Pochopení CD/CI (maven, git, volitelné: Jenkins, azure pipelines atd.)
- Návrh uživatelského rozhraní, databázové struktury, integrační vzory, agilní vývoj
- Navrhování, implementace a údržba aplikací Java, které jsou často objemné a mají nízkou latenci, což vyžaduje kritické systémy

Výhodou:
- Pochopení programování více vláken
- Pochopení a zkušenosti s reaktivním programováním
- Cloudové a/nebo víceinstanční programování

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 6000 N/A do 9000 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek