Vložit inzerát

CUSTOMER SERVICE & PROCESS MANAGER

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

- vedení týmu svěřených pracovníků včetně zpracování bonusové složky mzdy a poskytování zpětné vazby
- zajištění rozvoje podřízených zaměstnanců
- analýzy procesů pobočky
- navrhování a realizace lean procesů, continous improvements a dohled nad jejich dodržováním
- efektivní komunikace se zákazníky
- aktivní řešení požadavků zákazníka
- implementace nových řešení a projektů
- efektivní komunikace při spolupráci v rámci společnosti a jejich partnerů
- reporting
- spolupráce s IT oddělením
- spolupráce s podpůrnými odděleními ( nákup, HR, transport, OPEX )
- zajištění procesů fakturace
- kontrola dodržování stanovených procesů
- plánování a podpora inventarizačních procesů
- spolupráce při řešení operativních požadavků
- stanovování, vyhodnocování a plnění KPI
- dodržování platných legislativních předpisů( zákony, vyhlášky, nařízení , interní nařízení)

Požadavky

- aktivní znalost anglického jazyka
- silné komunikační schopnosti
- odolnost proti stresu
- aktivní znalost MS office
- analytický způsob myšlení
- silná schopnost týmové spolupráce

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Management
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek