Vložit inzerát

OBCHODNÍ MANAŽER | STROJÍRENSTVÍ | SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte v sobě obchodního ducha a zároveň jste zkušený leader? Komunikace v anglickém jazyce je pro Vás samozřejmností?

Tak se nám neváhejte ozvat! Aktuálně hledáme OBCHODNÍHO MANAŽERA, který povede tým obchodníků!

Co Vás bude na pozici čekat?
- zodpovědnost za vedení obchodního oddělení
- sledování aktuálního trhu a rozvoj nových trhů nejen v Evropě
- zajištění obchodních činností v oblasti prodeje, modernizací, oprav a pronájmu
- cenotvorba obchodních případů
- vyhodnocování nabídkových řízení a spolupráce na stanovení obchodně technické charakteristiky obchodních případů
- zpracovávání obchodního plánu a rozpočtu obchodního oddělení

Požadavky

- aktivní komunikativní úroveň anglického jazyka
- praxe na obchodní pozici
- zkušenost s vedením týmu nebo vedením oddělení
- technický přehled
- silná a zodpovědná osobnost
- ochota cestování po ČR i do zahraničí

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 100000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek