Vložit inzerát

Electrical Design Engineer | HOME OFFICE

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš vystudovenou VŠ zaměřenou na elektro? Ovládáš nějaký 3D program (SolidEdge, aj.)? Ovládáš angličtinu na komunikativní úrovni? A hledáš novou pracovní výzvu, kterou bys mohl/a nastartovat svoji kariéru? Nebo jsi zkušeným ELEKTRO KONSTRUKTÉR?

Tak pošli CV!

Na pozici ELECTRICAL DESIGN ENGINEER/ ELEKTRO KONSTRUKTÉR/KA bude tvým úkolem:
- Navrhování elektrokomponent
- Integrace řídících jednotek do elektrokomponent
- Správa dat v systému
- Účast při certifikačním řízení
- Aktivní komunikace se zákazníky ohledně požadavků na produkty
- Spolupráce při zavádění nových produktů do výroby, dohled na výrobou
- Spolupráce na zajímavých projektech
- Spolupráce s kolegy z jiných odděení

Požadavky

- VŠ vzdělání - elektrotechnické
- komunikativní anglický jazyk - pro využití ke komunikaci se zákazníky a s mezinárodním týmem
- znalost 3D programu (SolidEdge, Inventor aj..)
- předchozí zkušenost s elektro konstrukcí VÝHODOU
- ŘP. B

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek