Vložit inzerát

KOORDINÁTOR PLÁNOVÁNÍ VÝROBY | TACHOV | AŽ 50 000 KČ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného Plánovače výroby, který bude mít klíčovou roli v optimalizaci výrobních procesů.

Náplň práce:

* Plánování výrobních zakázek ve spolupráci s oddělením výroby a logistiky
* Zohledňování zákaznických požadavků na termíny a množství, správa skladových zásob
* Kontrola a vyhodnocování plnění výrobních plánů, provádění potřebných aktualizací
* Plánování obsazení strojů s ohledem na kapacity

Požadavky

* SŠ vzdělání
* Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni (komunikativní AJ výhodou)
* Předchozí zkušenost s plánováním výroby
* Schopnost využívat pokročilé funkce v MS Excel
* Analytické a pečlivé zaměření na detaily
* Schopnost flexibilně reagovat v dynamickém prostředí
* Organizační dovednosti a schopnost řešit problémy samostatně

Místo pracoviště

Tachov

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek