Vložit inzerát

POLEPOVAČ/KA AUT - WRAPPER PŘEROV

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do autosalonu hledáme WRAPPERA - borce na CELOPOLEPY AUT ochrannou folií.

Máš cit pro detail a přesnou ruku? Je ti blízký svět aut?
Není to žádná věda, ale ve škole se to zatím neučí. Ale my tě to můžeme naučit.

V čem práce polepu aut spočívá:
- auta se buď celá anebo části (např. reklama) pokrývají ochrannou či dekorační folií.

Jak se to dělá:
polepíš/natáhneš na každý díl auta ochrannou folii - je to něco jako tapetování zdí anebo čalounění nábytku. Karoserii ti na díly rozebere mechanik.
Folie se nastříhá podle tvaru dílu a stěrkou se opatrně vyhlazuje na jednotlivé díly karoserie. Takto se třeba také polepují reklamní cedule, výlohy atp.
Prostě oblékáš auta do nových oblečků.

Jedeme na denní směny, ale je potřeba občas zůstat déle pokud není vše hotovo.

Smlouva na HPP anebo na IČO, ale potřebujeme tě na plný úvazek. Pracoviště kousek od Přerova ve směru na Lipník.

Požadavky

- technické vzdělání by mělo být - občas něco odmontuješ, namontuješ-třeba kliky, zrcátka apod.(strojárna, nebo mechanik, klempíř, nástrojař apod..)
- cit pro detail. pečlivost
- nekuřák
- časová flexibilita - ochota zůstat v práci déle, pokud zakázka spěchá
- nadšení do aut, práce s krásnými auty velmi vhodná!
- vítáme též praxi třeba v něčem podobném co by dávalo předpoklad že ti to půjde;-)

Místo pracoviště

Přerov

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 37000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek