Vložit inzerát

PROJECT PROCUREMENT SPECIALIST | PLZEŇ | 60 000 KČ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Připojte se k našemu týmu a staňte se klíčovým hráčem ve strategickém projektovém nákupu.

Náplň Práce:

* Budete zajišťovat kompletní proces projektu od výběrového řízení po zahájení sériové výroby
* Převezmete odpovědnost za úspěšný transfer projektu z jiné země
* Budete kontrolovat nákupní náklady v souladu s potřebami projektu
* Budete vybírat vhodné dodavatele a uzavírat s nimi smlouvy
* Budete hledat možnosti úspor v rámci projektu

Požadavky

* VŠ nebo SŠ vzdělání
* Výborná znalost anglického a českého jazyka je nezbytná; znalost německého je výhodou
* Ideálně více než 3 roky zkušeností na obdobné pozici, přednostně ve výrobním prostředí
* Schopnost přesvědčivě prezentovat před zákazníkem a vedením společnosti
* Ochota cestovat i mimo ČR
* Pokročilá úroveň MS Excel
* Znalost Power BI je výhodou

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek