SENIOR SOFTWARE ENGINEER C++/QT/QML | FULL REMOTE | SUPER PROJEKT

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš chuť zapojit se do nových a zajímavých projektů?
Zvládáš jazyk C++ a technologie QT/QML?
Pracoval jsi na backendu i frontendu?

Nemusíš mi na to odpovídat, ale pokud ano, rádi by jsme se dozvěděl více. Pokud máš zájem, ozvi se na tenhle inzerát a přidej se do zajímavé společnosti s poutavými projekty.

Náplň práce:

- Technický návrh a dokumentace (rozšíření) nového UI frameworku.
- Vývoj v rámci Qt frameworku v souladu s technickým návrhem.
- Těsná spolupráce s UX/UI designéry.
- Vývoj Qt front-endu s využitím UI frameworku k vytváření specifických GUI komponent aplikace.

Požadavky

Zkušenosti a dovednosti
- Magisterský titul v oblasti informatiky nebo inženýrství.
- Softwarový inženýr s praxí ve vývoji pro Windows desktop.
- Znalost frontendových frameworků.
- Praktické zkušenosti pomocí technologií Qt (Qt, QML atd.)
- Praktické zkušenosti s vývojem backendu v jazyce C++
- Angličtina, jak v mluvené, tak v písemné podobě

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 65000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek