Vložit inzerát

.NET/ C# SOFTWARE ENGINEER| FULL REMOTE |

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš chuť zapojit se do nového prátelského týmu a pracovat na zajímavých projektech?
Zvládáš jazyk C# a máš povědomí o jazyku C++?
Je pro vás běžné používání angličtiny v každodenním pracovním prostředí?

Pokud máte zájem, ozvite se na tenhle inzerát a přidejte se do zajímavé společnosti s poutavými projekty.

Náplní práce bude:
- Vývoj nových funkcí zaměřených na potřeby našich klientů a trhu.
- Integrace dat.
- Návrhy architektury nových modulů.
- Mezitýmova spolupráce.

Požadavky

Vaše zkušenosti a technické know-how:

- Vysokoškolské vzdělání nebo ekvivalentní zkušenosti.
- Pokročilé znalosti v C# a objektově orientovaném programování.
- Zkušenosti s vývojem v MS Visual Studio.
- Zkušenosti s GIT.
- Zkušenosti s .NET knihovnami.
- Znalost C++ výhodou .
- Plynulá znalost angličtiny, mluvená i písemná.

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 95000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek