Vložit inzerát

SPECIALISTA NÁKUPU| 70 000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného SPECIALISTU NÁKUPU, který budete zodpovídat za nákup přidělených komodit pro výrobní společnost.

Máte za sebou již praxi v nákupním oddělení výrobní společnosti? Baví Vás jednání s dodavateli a dokážete případně i vyhledat dodavatele nové?

Pokud také dokážete denně jednat v angličtině, máme pro Vás novou příležitost!

Jako specialista nákupu budete zodpovídat za nákup materiálu pro výrobu a budete se podílet na optimalizaci dodavatelského řetězce a vytváření strategie pro zvýšení efektivity nákupu.

Hlavní činnosti:
Nákup přidělených komodit v souladu s předem stanovenými specifikacemi
Komunikace s dodavateli a případně hledání nových dodavatelů
Vyjednávání s dodavateli a uzavírání smluv
Sledování a analýza trendů v oblasti daných komodit
Optimalizace dodavatelského řetězce s cílem zefektivnit procesy

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Zkušenost v oblasti nákupu
- Praxe z výrobní společnosti
- Schopnost efektivně jednat s dodavateli
- Analytické a strategické myšlení
- Schopnost týmové spolupráce
- MS Office s důrazem na Excel

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek