Vložit inzerát

TECHNIK VÝROBY - STŘÍBRSKO

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Společnost s výborným jménem v oboru (NE AUTOMOTIVE), hledá zkušeného kandidáta na pozici TECHNIK VÝROBY...

Náplň práce:

Stanete se důležitou součástí týmu technického oddělení. Budete analyzovat možné příčiny vad, navrhovat následná opatření, spravovat příslušnou dokumentaci a v neposlední řadě řešit technické problémy ve výrobě.
Při své práci budete vystavovat a zpracovávat změny výrobní dokumentace, rozdělovat a evidovat výkresovou dokumentaci, optimalizovat výrobní procesy ve výrobě a komunikovat s mnoha odděleními napříč firmou.

Požadavky

Uvítáme kandidáty, kteří splňují následující požadavky:

- SOU/ SŠ ideálně technického směru
- Dokážete aktivně a efektivně řešit dané úkoly ve skupince kolegů i se nad daným problémem
- Nebojíte te pracovat v MS Excelu a TISu
- Pakliže ovládáte anglický či německý jazyk na komunikativní úrovni, jste náš člověk

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek