Vložit inzerát

PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ | PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi v projektovém managementu, procurement nebo v projektovém nákupu? Domluvíte se s dodavateli i kolegy v anglickém jazyce bez problému?

Právě hledáme kolegu do výrobní společnosti na pozici Projektový nákupčí.

Náplní práce bude:
Správa dodavatelů v projektech, plánování nákupu (zpětné plánování, sledování kusovníku, plán doručování materiálu)
Snižování nákladů a cen při vyhodnocování kusovníku
Vyjednávání s dodavateli o dílech pro projekty
Zajištění nabídek od dodavatelů a jednání o podmínkách
Vyjednávání projektových smluv a jejich podpis
Hodnocení nabídek, výběř dodavatelů
Optimalizace nákladů

Požadavky

SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
Anglický jazyk pro každodění komunikaci (další jazyk výhodou)
Praxe na obdobné pozici - projektový nákupčí, projektový manažer, procurement specialista
Aktivní znalost MS Office
Komuniakční a vyjednávací schopnosti
Řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek