Vložit inzerát

PROJEKTOVÝ MANAŽER (mimo automotive sektor)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zájem stát se vedoucím projektů, které mají budoucnost? Do firmy mimo automotive sektor právě obsazujeme pozici Projektový manažer.

Projektový manažer povede projekt od zadání až po předání zákazníkovi.

Hlavní činnosti a zodpovědnosti na této roli:
- jednání se zákazníkem
- tvorba projektové dokumentace
- sledování časových milníků projektu
- správa a kontrola nákladů u projektu

Projektový manažer také spoluprácuje s projektovým týmem a různými dalšími úseky v rámci firmy, které se na projektu a realizaci projektu podílí.

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání technické výhodou, případně ekonomické vzdělání s praxí v technických záležitostech
- Praxe na obdobné pracovní pozici
- Technická orientace
- Komunikativní pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
- Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
- Samostatnost, orientace na cíl

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek