Vložit inzerát

Programování CNC

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte uplatnění v menším kolektivu a baví vás zároveň práce se stroji? Chcete provádět úpravy nástrojů, tvořit programy a konstruovat postupy výroby? Vítáte zodpovědnost za:

* drátovou řezačku s řízením Fanuc
* nebo CNC frézu s řízením Sinumerik
* či hloubiču Penta
* tvorbu programů, vytváření postupů
* pravidelnou údržbu strojů nástrojárny
* a v neposlední řadě za komunikaci napříč společností?

Požadavky

Pakliže zároveň disponujete následujícími přednostmi, napište mi!

* vzdělání strojního zaměření
* zkušenost alespoň s jedním z uvedených strojů podmínkou
* všeobecný technický přehled v oblasti nástrojářské výroby
* znalost výkresové dokumentace
* znalost práce na počítači (SAP, MasterCam výhodou)
* jste manuálně zruční
* zkušenost s výrobou lisovacích nástrojů vítána

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek