Vložit inzerát

Údržba vstřikovacích forem

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Na pozici Údržba vstřikovacích forem budete součástí týmu lisovny se zodpovědností za údržbu a opravu forem pro vstřikování plastů, kde vás čeká:

* příprava forem pro sériovou výrobu
* čištění, mazání, drobné opravy a výměny náhradních dílů
* vedení evidence o provedených opravách a údržbě
* analýza závad a navrhování jejich odstranění
* práce s PC (Excel/Word/Outlook)
* nepřetržitý provoz

Požadavky

Na pozici Údržba vstřikovacích forem preferujeme následující zkušenosti:

* vyučení ve strojírenském oboru či adekvátní praxi
* orientaci v technické a výkresové dokumentaci
* znalost montáže a údržby forem na vstřikování plastů
* znalost pneumatiky a hydrauliky
* pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilitu

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek