Vložit inzerát

MANAŽER KVALITY

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Obsazujeme manažerskou pozici do výrobní společnosti na žatecku do oblasti kvality. Hledáte-li zahraniční společnost, kde o Vás bude postaráno, TAK ČTĚTE DÁL? Máme pro Vás profesní výzvu MANAŽER KVALITY.

Náplň práce na pozici MANAŽER KVALITY je následující:

- vedení a odpovědnost za oddělení kvality, jeho stálý rozvoj a motivace,
- řízení problematiky kvality,
- kontrola a rozvoj systémů podnikové kvality na základě požadavků zákazníků,
- dohled nad dodržování zavedených ISO norem kvality,
- stanovení a plnění nastavených cílů v oblasti kvality (krátkodobé a dlouhodobé),
- podílení se na nových projektech.

Požadavky

- SŠ/ VŠ vzdělání,
- prokazatelná praxe na pozici MANAŽER KVALITY v automotive společnosti,
- znalost nástrojů řízení kvality - APQP; FMEA; PPAP,...,
- ANGLICKÝ JAZYK, který umožňuje denní komunikaci se zákazníky, managementem,...
- schopnost vést tým lidí,
- velmi dobré organizační a vedoucí dovednosti,
- zkušenosti s TIER 1

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 90000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek