Vložit inzerát

MANAŽER ODDĚLENÍ ENGINEERINGU | Plzeň

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Vedoucí inženýrského provozu a kvality bude pracovat v rámci globálního inženýrského týmu a bude hrát klíčovou roli při zlepšování výkonu inženýrů a kvality. Se všemi inženýrskými týmy identifikujete nejlepší pracovní model a procesy pro zlepšení týmu z hlediska časových dodávek, produktivity a kvality.

- Vedení operací a kvality v oblasti inženýrství v rámci globálního inženýrského týmu.
- Klíčová role v zlepšování výkonu inženýrů a kvality práce.
- nastavení a monitorování vhodných KPI pro zlepšení efektivity
- Identifikace nejlepších pracovních modelů a procesů pro zlepšení

Požadavky

- VŠ v oblasti enngineeringu/strojírenství/techniky/ekonomie
- Praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici
- Výborná úroveň angličtiny
- Manažerské dovednosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 100000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek