Vložit inzerát

SENIOR KOORDINÁTOR KVALITY| JUNIOR MANAŽER

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Znáte celkovou kvalitu od A do Z? Anglický jazyk Vám není cizí? Máte aspiraci na to stát se kvality manažerem a chcete se do této pozice vypracovat?
Pak hledáme právě Vás!

Na pozici Senior specialisty kvality budete mít na starosti:
- Zajišťování podpory a předávání vašich znalostí kolegům v kvalitě
- Zajišťování, aby výrobky splňovaly požadavky zákazníků a interního systému společnosti
-Koordinaci řešení problémů a obsluhu zákazníků
-Spolupráci s ostatními odděleními společnosti na zlepšování kvality nových produktů, kvality dodavatelů a snižování výrobních nákladů.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Komunikativní AJ
- Prokazatelné zkušenosti s celkovou kvalitou od zákaznické přes interní a systémovou až po dodavatelskou

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek