Vložit inzerát

SAP KONZULTANT/SPECIALISTA - HR | AŽ 100 000 Kč

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti se správou a implementací SAP HR modulů? Znáte SAP ERP a HMC? Domluvíte se anglicky? Výborně! Potom mi neváhejte zaslat Vaše CV v anglickém jazyce.

Co budete mít na pozici SAP KONSULTANT/SPECIALISTA - HR na starosti?

- zodpovědnost za správu a provoz HR modulů v SAP ERP a jejich propojení se SAP HCM
- monitoring kmenových dat
- řešení požadavků a úprav koncových uživatelů, návrh změn
- podpora a úzká spolupráce s globálním IT

Požadavky

- VŠ vzdělání v oboru informatiky, inženýrství nebo obchodní administrativy
- AJ na komunikativní úrovni (min. B2), NJ výhodou
- znalost SAP, zkušenosti s implemetací SAP HCM
- praktická znalost SAP HCM modulů (payroll, time management) výhodou
- praxe na obdobné pozici
- komunikativnost, otevřenost, týmový duch

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek