Vložit inzerát

Architekt C# .Net Core na Praze 10

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Česká stabilní firma vytvářející řešení pro oblast dopravy nově otevřela roli pro zkušeného .NET Architekta

- Tato neustále se rozvíjející firma nedávno vyhrála tendr na velký projekt, který ovlivní život velkého množství lidí žijících v Evropě. Právě proto hledají zkušené .NET/C# Architekta, který by jim pomohl tento projekt uskutečnit. Buďte součástí velkého projektu částečně z domova a částečně z kanceláře!
Práce obnáší:
- Zpracování analytického návrhu (nefunkční požadavky, procesy, doménové modely a use-case, ) a jeho zadávání .NET vývojáři
- Realtime zpracovávání dat (3 úrovně architektury), navrhování datových modelů, externích interface a metodik.

Zaujala Vás tato příležitost? Neváhejte se mi ozvat i v případě, že nesplňujete vše výše uvedené, rád si s vámi popovídám a probereme možnosti.

Požadavky

- praxe v .NET / C#
- anglický jazyk na úrovni technické dokumentace
- SQL/Oracle (možnost zaučení)
- Všeobecný přehled o elektrotechnice je výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 90000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek