Vložit inzerát

IT ADMINISTRÁTOR - těsná blízkost Plzně !

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se IT Administrátor!!

Máš praxi v IT podpoře a hledáš novou pracovní výzvu ?

Hledáme k nám fajn parťáka, který všem kolegům pomůže vyřešit IT trable.

Co si pod tím můžeš představit?

- správa uživatelů a jejich koncových stanic a zařízení
- správa uživatelských práv a přístupů v prostředí Microsoft 365 a Active Directory
- instalace běžného software a hardware, klasický support uživatelů na místě i vzdáleně
- hlavní důraz je kladen na podporu uživatelů při rozvoji a provozu Helios iNUVIO včetně jejich školení
- pravidelné aktualizace systémů a bezpečnostního software (firewall, antivirus apod.).
- spolupráce na zavádění umělé inteligence a softwarových robotů

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- znalost databáze MS SQL
- znalost operačních systémů Windows
- Windows Server – Základní znalost (vlastnosti, nastavování práv, services, tasks, AD, DHCP, DNS)
- základní znalost běžného SW (WinRar, WINZIP, Acrobat Reader, PDF konvertory, Total Commander)
- znalost síťových technologií Cisco NGFW a HPE výhodou
- aktivní řidič

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek