Vložit inzerát

ANALYTIK / ARCHITEKT | PRAHA | 85 000 CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme nadšeného Architekta/Analytika, který má rád výzvy a chce se zapojit do našeho dynamického týmu. Máte-li silné analytické schopnosti a vášeň pro technologii, rádi bychom vás přivítali ve společnosti, která je lídrem na trhu v oblasti služeb.

Požadavky

Požadujeme:

Zkušenost s analýzou požadavků: Schopnost pečlivě analyzovat a chápat potřeby interních zákazníků.

Návrh technických řešení: Schopnost vytvářet efektivní a inovativní návrhy v oblasti technologických řešení.

Údržba a rozvoj architektury: Zájem o udržování a rozvíjení systémové architektury.

Dokumentace: Schopnost přípravy jasné a strukturované zadávací a funkční dokumentace.

Komunikační dovednosti: Vynikající komunikační schopnosti pro efektivní spolupráci s týmem a externími partnery.

Zkušenosti s vývojem aplikací: Praxe na pozici analytika nebo architekta se zaměřením na vývoj aplikací.

Obecné znalosti v IT: Znalosti v oblasti informačních technologií a moderních trendů.

Znalost programovacích jazyků: Výhodou je znalost programovacích jazyků jako JAVA/C a Python.

Agilní přístupy: Zkušenosti s agilními metodologiemi a nástrojem JIRA.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 85000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek