Vložit inzerát

Software Engineer | PRAHA | 80 - 130 000 CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jsme vášnivý tým, který se zaměřuje na vytváření moderních technologických řešení pro podnikatele a firmy. Naším cílem je přinášet do firemního světa technologie, které jsou běžně používány v osobním životě našich klientů. Pracujeme agilně a naše týmy jsou sestaveny z odborníků nejen v oblasti IT, ale i obchodu.

Co můžete očekávat:

Spolupráci s týmem softwarových inženýrů
Návrh a vývoj webových aplikací pro firemní zákazníky v cloudové infrastruktuře (Azure).
Implementaci technických inovací se zaměřením na zvýšení výkonnosti a efektivity softwarového inženýrství.
Aktivní účast na všech fázích vývoje softwaru (Secure Software Development Life Cycle).
Vytváření automatizovaných testů pro zlepšení kvality produktů.

Požadavky

Náš Technologický Stack:

Programovací jazyky: Kotlin, Java
Frameworky: SpringBoot, React
Technologie: REST API, Kafka, GitHub, Jira
Cloudové platformy: Azure, Openshift, Kubernetes
Databázové systémy: ElasticSearch, PostgreSQL, MongoDB, Cosmos DB, Redis
Nástroje: IntelliJ, Split.io, Docker, Jenkins, Terraform

Na co si ve svém týmu zakládáme:

Zaměření na potřeby klienta: Klíčovým prvkem všeho, co děláme, je uspokojení potřeb našich klientů.
Spolupráce: Věříme, že společné úsilí týmu vede k lepším výsledkům. Otevřeně komunikujeme a využíváme zpětné vazby jako nástroj k posunu vpřed.
Vzdělávání: Jsme otevření zkoušení nových věcí a přijímání efektivních technologických řešení.
Odpovědnost: Držíme se za řešení, které navrhujeme, a neustále ho zdokonalujeme.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek