Vložit inzerát

Office Manager

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Vnímáte se jako profík, který zvládne více věcí naráz a dokáže rozpoznat důležité od méně důležitého? Jste loajální a mluvíte skvěle německy?

Potřebujeme Vás!

Na pozici OFFICE MANAGER budete mít na starost:

- zajištění chodu kanceláře, spolupráce napříč celou společností
- podpora vedení podniku v Německu a finanční ředitelky v Praze (zápisy z jednání, hlídání termínů …)
- evidence smluv
- archivace, skartace
- zajištění marketingu společnosti, eventových akcí pro zaměstnance i pro zákazníky
- správa docházkového systému
- příprava podkladů pro mzdy
- personalistika – příprava nástupních a výstupních dokumentů, předávacích protokolů atd.
- správa vozového parku společnosti
- řešení pojistných událostí
- poštovní agenda
- další administrativní činnost

Požadavky

- plynulá znalost němčiny
- zkušenost na obdobné pozici alespoň 3 roky
- kvalitní schopnost práce se systémy MS Office
- organizační schopnosti a odolnost vůči stresu
- vyjednávací schopnosti, vysoká sociální kompetence
- flexibilita, schopnost pracovat v teamu a schopnost prosadit se
- sympatické vystupování, otevřenost, jakož i schopnost vhodné argumentace
- vlastní iniciativa, velmi dobré komunikační schopnosti a nadprůměrné nasazení

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek