Vložit inzerát

ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU l Praha 6

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Mezinárodní společnost podnikající v oblasti loterií hledá vhodné kandidátky/kandidáty na pozici Účetní. Orientujete se v podvojném účetnictví, máte pozitivní vztah k číslům a smysl pro detail? Domluvíte se plynně anglicky? Pak toto může být příležitost právě pro Vás!

Co Vás čeká?
- komplexní vedení účetní agendy, ročních účetních závěrek, měsíčních reportů a práce na auditech
- odpovědnost za účtování a evidenci majetku společnosti
- vystavování tuzemských a zahraničních faktur, jejich kontrola a řešení nesrovnalostí
- účtování bankovních výpisů
- spolupráce s mateřskou společností v Německu
- kompletní znalost podvojného účetnictví společnosti

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem z důvodu každodenní komunikace s mateřskou společností
- praxe 2 roky na obdobné pozici
- přehled v účetní problematice včetně DPH
- znalost balíčku MS Office
- zkušenosti práce s programem SAP velkou výhodou!
- ochota učit se novým věcem
- pečlivost, zodpovědnost, smysl pro detail, pozitivní vztah k číslům

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 65000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek