Vložit inzerát

TECHNIK BOZP a PO | S PRAXÍ

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi zkušený BOZP a PO technik s praxí?
Baví tě kontrolovat, hlídat a nastavovat procesy v bezpečnosti práce a požární ochraně? Baví tě hledat možná nápravná opatření a proškolovat kolegy?

Pak jsi tím správným člověkem pro nás :)
Hledáme k nám do týmu TECHNIKA BOZP a PO.

Budeš:
- provádět kontrolní činnost zaměřené na dodržování požadavků BOZP a PO
- kontrolovat, aktualizovat a zpracovávat příslušné procesy a dokumentace BOZP a PO
- šetřit příčiny pracovních úrazů a požárů, navrhovat nápravná opatření
- školit zaměstnance
- vytvářet pracovní postupy
- zpracovávat analýzy rizik, kontrolovat přijatá opatření
- zajišťovat požadavky normy ISO 45001
- vypracovávat reporty

Požadavky

- probíhající nebo ukončené vzdělání BOZP nebo praxe v oboru
- anglický jazyk alespoň na úrovni A2
- řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek