Vložit inzerát

TECHNIK BOZP a PO | JUNIOR

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Máš probíhající nebo ukončené vzdělání BOZP?
Rád by jsi našel/a uplatnění po škole a nastartoval/a svojí kariéru?

Hledáme k nám do týmu TECHNIKA BOZP a PO a rádi ti dáme šanci ukázat co v tobě je :)

Tvým úkolem bude:
- provádět kontrolní činnost zaměřené na dodržování požadavků BOZP a PO
- kontrolovat, aktualizovat a zpracovávat příslušné procesy a dokumentace BOZP a PO
- šetřit příčiny pracovních úrazů a požárů, navrhovat nápravná opatření
- školit zaměstnance
- vytvářet pracovní postupy
- zpracovávat analýzy rizik, kontrolovat přijatá opatření
- zajišťovat požadavky normy ISO 45001
- vypracovávat reporty

Požadavky

- probíhající nebo ukončené vzdělání BOZP nutností
- anglický jazyk alespoň na úrovni A2
- řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 39000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek