Vložit inzerát

MANAŽER KMENOVÝCH DAT | GLOBÁLNÍ ÚROVEŇ

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Pohybujete se v rámci Supply Chain Managementu? Domluvíte se skvěle anglicky a máte chuť vést svůj tým? Pokud ano, tato pozice by mohla být přesně pro Vás.

Co je primární náplní práce:
- report globálnímu řediteli ohledně transkačních dat společnosti
- dohled nad regionálními týmy, které pravidelně zadavají a spravují kmenová data
- hledání nových řešení zefektivnění a standardizace postupu
- řízení regionálního týmu specializovaného na SAP Master Data
- měření a monitorování zdrojů kmenových dat
- pravidená kontrola Master Dat
- podpora členů týmu (školení a koučování)

Požadavky

VŠ vzdělání
Pokročilá znalost angličtiny - mezinárodní tým
Francouzština, italština, němčina VÝHODOU
Praxe na vedoucí pozici
Znalost prostředí dodavatelských řetězců
Zkušenosti s ERP (SAP)
Silné analytické a prezentační dovednosti
Občasné cesty do zahraničí (2 týdny ročně)

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 100000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek