Vložit inzerát

PROJECT MANAGER | VÝVOJOVÁ FÁZE PROJEKTŮ | LIBEREC

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme projektového manažera do automotive společnosti, s velmi dobrým time managementem, leadershipem a technickým backgroundem. Jste to Vy? Ozvěte se nám!

Co Vás čeká na této pozici:

- Řízení vývoje projektů v automobilovém průmyslu (interiérové prvky).
- Vedení týmů v jednotlivých oblastech projektu.
- Odpovědnost za rozpočet a zisk projektu.
- Komunikace s klienty.
- Dozor a nastavování strategií plnění projektových plánů.
- Pravidelné reportování výsledků řízení společnosti.

Požadavky

- minimálně SŠ vzdělání v technickém oboru
- Aktivní znalost AJ – nejlépe C1, další znalosti jazyků výhodou
- Praxe na vedoucí pozici v automotive alespoň 2 roky, výhodou je znalost zákazníka Škoda
- Ochota cestovat
- Znalost práce s PC a technickou dokumentací, SAP
- Aktivní řidič sk. B

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek