Vložit inzerát

HLAVNÍ INŽENÝR LABORATOŘE

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Expert v oblasti metrologie a měření v oboru automotive. Jste to právě Vy? Pak se nám určitě ozvěte. Rádi Vám sdělíme více informací. Hledáme Vedoucího laboratoře.

* plánování kapacity laboratoře a zkušebny
* tvorba měřících programů v na 3D CMM měřícím stroji, 3D SMS Faro manuálním měřícím stroji, 3D optickém skeneru, atd.
* měření dílů dle výkresové dokumentace
* vypracování měřících postupů k zařízením zajišťujícím kvalitu výroby, zaškolení obsluhy, zajištění servisu, atd.
* vytváření kalibračních postupů a vyhodnocování statistických metod
* nákup měřidel a výběr vhodných dodavatelů
* odpovědnost za laboratoř a zkušebnu
* vedení týmu měřicích techniků
* zodpovědnost za metrologii závodu

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání technického nebo strojírenského směru
* AJ na úrovni min. B2
* znalost odborné problematiky měření a testování
* znalost příslušných legislativních předpisů a požadavků
* znalost čtení výkresové dokumentace
* praxe v oblasti metrologie a měření v automobilovém průmyslu
* znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost NJ výhodou
* zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a flexibilita

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek