Vložit inzerát

SPECIALISTA SPRÁVY BUDOV

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost z výrobní firmy? Máte vyhlášku č.50 min.§5?

Jste ideálním kandidátem!

Vaším úkolem bude:
- Zajišťovat správu a údržbu budov, včetně pravidelných kontrol technických zařízení a potřebných oprav a údržeb.
- Plánovat a organizovat stavební opravy a údržbu budov a pozemků, včetně vyhodnocování nabídek a spolupráce s dodavateli.
- Řídit služby facility managementu, včetně servisních a revizních činností, a zajišťovat jejich kvalitní provádění.
- Připravovat a vést plán revizí technických zařízení a vyhrazených zařízení budov a kontrolovat jejich pravidelné plnění.
- Zajišťovat administrativní činnosti spojené se správou nemovitostí, včetně evidence dokumentace a smluv, komunikace s majiteli a nájemci, a vedení příslušné dokumentace.

Požadavky

- min.SŠ (stavební či technické)
- předchodí praxe ve výrobní firmě
- pokročilá orientace v technické dokumentaci
- Znalost MS Office

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek