Vložit inzerát

LAKOVACÍ TECHNOLOG

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi v oblasti lakovnictví? Máte vzdělání chemického směru? Domluvíte se německy nebo anglicky?

Právě obsazujeme pozici lakovacího technologa!

Náplní práce bude:

- Lakování komponentů na automatické výrobní lince
- Chemické analýzy směsí a identifikace příměsí
- Kontrola kvality lakovacího procesu a záznamy do systému
- Měření tloušťky vrstvy barvy
- Objednávání materiálu a náhradních dílů
- Ověřování, kalibrace a dokumentace laboratorního vybavení
- Zlepšování efektivity lakování a výrobních procesů

Požadavky

* min. SŠ chemického zaměření
* německý nebo anglický jazyk - schopnost komunikace s německými kolegy v pracovním kontextu
* předchozí zkušenost s lakovacím procesem nebo s technickým chemickým procesem
* Uživatelská znalost MS Office
* Orientace v metodách lean, SMED

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek