Vložit inzerát

SPECIALISTA OPTIMALIZACE VÝROBY | TACHOVSKO

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru a praxi na pozici výrobního technologa, lean specialisty, specialisty optimalizace, nebo podobné? Máte zkušenosti se SAP, LEAN principy, REFA a kalkulacemi?

Právě hledáme vášnivého profesionála na pozici Specialisty optimalizace výroby.

Pracovní náplň:

Návrhy optimalizace výroby s cílem zvýšit produktivitu a snížit výrobní náklady
Analyzovat aktuální výrobní proces s cílem optimalizace
Tvorba procesních analýz
Zavádění nových produktů do výroby
Tvorba nákladových kalkulací
Tvorba časových snímků, jejich vyhodnocování
Zeštíhlování výroby na základě LEAN principů a metod (SMED, VSM, Hoshin)
Tvorba pracovních postupů
Hledání úzkých míst ve výrobě
Práce v systému SAP

Požadavky

SŠ nebo VŠ v technickém oboru
Praxe na obdobné pozici
Komunikativní německý nebo anglický jazyk
Aktivní znalost MS-Office a SAP
Znalost LEAN principů a metod, REFA, kalkulací
Ochota cestovat do mateřské společnosti - během zaškolovací fáze (cca. 1 hodina jízdy)

Místo pracoviště

Tachov

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek