Vložit inzerát

SPECIALISTA KYBERBEZPEČNOSTI

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost s implementací ISO 27001? Ovládáte kyberbezpečnostní standardy a protokoly? Domluvíte se bez problému anglicky?

Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme zodpovědného člověka, který si vezme na starost implementaci standardů a norem kyberbezpečnosti.

Co vše bude součástí pracovní náplně:

* zabezpečení IT infrastruktury a její monitoring
* reakce na bezpečnostní incidenty a reportování
* posuzování zranitelnosti systému a penetrační testování
* tvorba dokumentace bezpečnostních procedur a postupů
* spolupráce při auditech v oblasti kyberbezpečnosti
* školení zaměstnanců

Požadavky

* praxe na obdobné pozici min. 2 roky
* zkušenosti se zaváděním ISO 27001
* znalost kyberbezpečnostních standardů a protokolů
* zkušenosti s monitoringem infrastruktury a vyhodnocování logů
* schopnost komunikovat v angličtině na denní bázi - spolupráce s kolegy ze zahraničí

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek