Vložit inzerát

VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ÚSEKU | AŽ 70 000 KČ

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Staňte se novým VEDOUCÍM VÝROBNÍHO ÚŠEKU v našem týmu!

Máte dar vést lidi a rozumíte výrobním procesům? Rád/a komunikujete v anglickém jazyce? Pracoval/a jste již na podobné pozici a hledáte novou výzvu?

Pokud jste třiktát odpověděl/a ANO, pak hledáme právě vás! Přijďte se k nám a ukažte, co ve vás je.

Co bude vaší náplní práce?
- Vedení směnových mistrů
- Zlepšování pracovních procesů týmu
- Zajištění personálního obsazení vašeho týmu
- Účast na tvorbě finančních a investičních plánů
- Dohled nad dodržováním pracovních postupů a hygienických standardů
- Spolupráce napříč odděleními ve firmě

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Angličtina na komunikativní úrovni
- Zkušenosti s vedením lidí
- MS Office
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek